Movies
Ratings
36
Lu Over the WallRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Snowy RoadRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5