Titles you rated
RageRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
A Home at the End of the WorldRated ★ 3.5