Movies
Ratings
1719- 10DanceRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- SaltburnRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0- After the HuntRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5- The Idea of YouRated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0- Love MeRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.5