Movies
Ratings
1163
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- Wall to WallRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 3.5

Semantic Error: The MovieRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- MicrohabitatRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.0
AlienoidRated ★ 1.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
WickedRated ★ 2.0