Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0