Movies
Ratings
804
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0- SocialphobiaRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5- HolidayRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5