Movies
Ratings
339
Soul SurferRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Absolutely AnythingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
What's Your Number?Rated ★ 4.0
Larry CrowneRated ★ 3.5
花影Rated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.5