Titles you rated
Men in BlackRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5