Movies
Ratings
113
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5