Movies
Ratings
348
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 5.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
HereticRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0