Movies
Ratings
52
ConfessionsRated ★ 3.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 2.5
A Bad SummerRated ★ 3.0
Oshi no Ko -The Final Act-Rated ★ 2.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 3.5
1st KissRated ★ 4.5
HimeanoleRated ★ 2.5
Stay aliveRated ★ 5.0
室井慎次 敗れざる者Rated ★ 4.0
L-DK: Two Loves, Under One RoofRated ★ 3.0
Shounentachi MovieRated ★ 3.5
The Wandering MoonRated ★ 2.0
The Voice in the CrimeRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is War FinalRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
A Girl Named AnnRated ★ 3.0
Houtei YugiRated ★ 2.5