Movies
Ratings
464
Project Hail MaryRated ★ 4.0- Two Distant StrangersRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.5- The King's WardenRated ★ 3.5
- 12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
JesusRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.0- A Very Straight NeckRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5- Color on youRated ★ 2.0
- Next FloorRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0- Pink MonkeyRated ★ 2.5
- UniformRated ★ 4.0
- BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0