Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5