Movies
Ratings
23
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5