Movies
Ratings
273
The War of the Worlds: Next CenturyRated ★ 2.5
Gamera: Guardian of the UniverseRated ★ 3.5
Freeze Die Come to LifeRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
StopmotionRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The HyperboreansRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
When the Wind BlowsRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5