Movies
Ratings
417- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- NowhereRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
AwakeningsRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Too Young To Die!Rated ★ 4.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
The Man Who Sold His SkinRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
No Man's LandRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5