Movies
Ratings
562- SeaspiracyRated ★ 3.5
- HerstoryRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Modern BoyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0- CobwebRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0