Series
Ratings
20
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Kemono FriendsRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
K-ON!!Rated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0