Movies
Ratings
228
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5- BlondeRated ★ 0.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
The BodyRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5- Munich: The Edge of WarRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0