Movies
Ratings
1196- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
- The First RideRated ★ 2.0
- Pretty CrazyRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
- Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 3.5

FirefightersRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- Believer 2Rated ★ 2.0
- Hijack 1971Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5