Movies
Ratings
165
MayhemRated ★ 1.0- Asylum: Twisted Horror and Fantasy TalesRated ★ 1.5
- The CottageRated ★ 2.5

DemonsRated ★ 1.0
NightbreedRated ★ 3.5
From BeyondRated ★ 5.0
The ResurrectedRated ★ 3.0
Beyond Re-AnimatorRated ★ 5.0
Bride of Re-AnimatorRated ★ 5.0
ChristineRated ★ 4.0
CrimewaveRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0