Titles you rated

The WailingRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5- The Last RideRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0