Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 0.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0