Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Happy HourRated ★ 4.0- Hear MeRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 3.0
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 5.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0