Series
Ratings
73
FBIRated ★ 1.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 4.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 3.0
JormungandRated ★ 4.5
Burn NoticeRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
ReGenesisRated ★ 3.0
ReGenesisRated ★ 3.5
ReGenesisRated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Dark AngelRated ★ 2.5
Dark AngelRated ★ 3.5