Movies
Ratings
296
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
White NoiseRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5- High Surf ExpectedRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5