Movies
Ratings
80
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0