Movies
Ratings
387
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0- People and MeatRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 5.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- First SummerRated ★ 3.5