Movies
Ratings
398
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5- Hi.5Rated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0