Movies
Ratings
71
Music and LyricsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0