Movies
Ratings
576
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.0
Like for LikesRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5