Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5