Movies
Ratings
54
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0- Blood RainRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0