Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0