Series
Ratings
135
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.0
Ugly BettyRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0