Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
HeartbreakersRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- ActressesRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0- Blood RainRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5