Movies
Ratings
333
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 4.0
Fuuto PI: The Portrait of Kamen Rider SkullRated ★ 3.5
Anokowa Dare?Rated ★ 3.0
FacelessRated ★ 4.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.5
WATATEN!: an Angel Flew Down to Me – Precious FriendsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Hanasaku Iroha: Home Sweet HomeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The Legend of HeiRated ★ 3.0- My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! MovieRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
KING OF PRISM Your Endless CallRated ★ 5.0
PriPara the Movie: Everyone's Longing Let's Go PriParisRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?! MovieRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
SleepersRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0