Series
Ratings
100
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 4.0