Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.5- Rules of DatingRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 2.0