Movies
Ratings
100
Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 0.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0