Movies
Ratings
330
ParasiteRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0