Movies
Ratings
342- ExtinctionRated ★ 3.5
BrightRated ★ 3.0
Outlaw KingRated ★ 4.5- SpectralRated ★ 3.0
- IORated ★ 2.5
- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0