Series
Ratings
18
Demon SlayerRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0