Movies
Ratings
73
Perfect DaysRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0