Movies
Ratings
339
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 1.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
CJ7Rated ★ 2.5- SinglesRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5