Movies
Ratings
692
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0- TarotRated ★ 1.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 3.0
In BrugesRated ★ 2.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5