Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Another YearRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0- The Border City 2Rated ★ 3.5
Fair LoveRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Sisters on the RoadRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0