Movies
Ratings
310
ShooterRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0