Movies
Ratings
223- Love UntangledRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
PilotRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0