Movies
Ratings
499- Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0